Czas Kobiet – weekend z jogą


Czas Kobiet – weekend z jogą i warsztatami

Organizator: Stan Harmonii
Kontakt: 506 384 645

Z początkiem marca, gdy za chwilę zacznie świat budzić się do życia, chcemy zwołać Was Kobiety na wspólne spotkanie, aby pobyć razem, popraktykować jogę, oddech, medytacje. Porozmawiać o tym co w nas jest żywe na teraz. Podzielimy się w Wami naszymi praktykami, narzędziami, które prowadziły nas w naszej drodze do Siebie. Będzie to czas w łagodności, zadbaniu o Siebie w sferze ciała poprzez łagodny ruch i też tej, która często zapomniana w pośpiechu codziennego życia woła do nas, naszej duszy, wewnętrznego głosu czy też inaczej nazwanej- intuicji.
Zapraszamy Was do Pałacu Suchary

Co dla Was przygotowałyśmy
:
Piątek
ok. 16:00 Przyjazd- zakwaterowanie
18:00 Kolacja
Po kolacji usiądziemy w kręgu aby poznać się i otworzyć przestrzeń Naszego spotkania.
Na dobranoc- Joga Nidra (Beata)
Sobota
Zaczniemy poranną dynamiczną praktyką jogi (Dorota)
9:00 śniadanie
Przed obiadem zaprosimy Was na warsztat – Dlaczego i kiedy zostawiam siebie- (Beata)
14:00 Obiad
Czas na rozmowy, relaks, odpoczynek i wspólne aktywności
18:00 Kolacja
Po kolacji krąg integracyjny z tańcem (Dorota i Beata)
Niedziela
Zaczniemy łagodną praktyką Yin jogi (Beata)
9:00 Śniadanie
Po śniadaniu spotkamy się aby porozmawiać o Naszej Mocy i jak z nią mieć kontakt (Dorota)
Na koniec usiądziemy w kręgu aby zamknąć przestrzeń warsztatów.
12:00 Obiad i pożegnanie
W trakcie warsztatu będzie można skorzystać z masażu czy terapii Acces Bars – ( dodatkowo płatne )
INWESTYCJA:
1350 PLN- nocleg w pokoju dwuosobowym ( łóżko małżeńskie) Przedsprzedaż warszatatu – cena dla pierwszych osób, które zdecydują się na wyjazd do 18.02
1500 PLN – nocleg w pokoju jednoosobowym – przedsprzedaż warszatatu – cena dla pierwszych osób, które zdecydują się na wyjazd do 18.02
1550 PLN – przy wpłacie zaliczki między 18.02-29.02 nocleg w pokoju dwuosobowym
1700 PLN – przy wpłacie zaliczki między 18.02-29.02 nocleg w pokoju jednoosobowym
1800 PLN – cena w marcu
Grarancją miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł*. Zapisy i opłatę przyjmujemy przez link poniżej:
https://s.przelewy24.pl/ZqRYPGk6385Z

* zadatek jest bezzwrotny

O organizatorkach
Beata Tietze
Nauczycielka jogi E-RYT200. Z pasji projektant wnętrz, z miłości joginka-szamanka, z ciekawości podróżniczka po wielu wymiarach świata zewnętrznego i wewnętrznego. Zakochana w górach. W ciągłym zachwycie nad Życiem. W podróży do Siebie jestem od 11 lat. Praktykuję różne rodzaje jogi, w zależności od mojego stanu ciała, ducha, czy cyklu życia, w którym w danym momencie się znajduję. Bliska memu sercu jest medytacja, oddech w którym jestem zakochana, zatrzymanie w ciszy wewnętrznej, wsłuchanie się w siebie i czucie ciała. Moje poszukiwania zaprowadziły mnie w wiele miejsc, aby w końcu poczuć i zrozumieć, że wszystko czego potrzebuję jest blisko …bo we mnie . Odbyłam trzy podróże do Indii gdzie praktykowałam jogę w Instytucie w Mysore, ukończyłam holistyczny certyfikowany roczny kurs Nauczyciela Yogi prowadzony przez Quaternity Institute, kurs Mindfulness, Roczną Szkołę Terapii Wielowymiarowego uzdrawiania autorstwa Pawła Mroza oraz trzymiesięczni trening dla Kobiet u Natalii Skawińskiej- teraz przyszedł czas dzielenia się tym co ja dostałam z miłością. Obecnie jestem w podróży z Oddechem Holotropowym- i ciekawa jestem gdzie mnie zaprowadzi. Na co dzień prowadzę zajęcia z Yin –Yogi, którą połączyłam z technikami medytacyjnymi i oddechowymi. Co jakiś czas zapraszam też na podróże do Siebie na warsztatach, które od kilku lat współorganizuje z pięknymi Kobietami. Moje marzenia- spełniam na bieżąco, chyba, że chodzi o cuda to chwilkę muszę poczekać. Moje motto na dziś: „Prawda i Miłość w moim sercu jest kluczem, który otwiera wszystkie drzwi”.
Dorota Priebe- Kubiak
Nauczycielka jogi E-RYT200 i RYT500. Swoją podróż z Ashtanga Yogą rozpoczęłam w 2012 roku. Od tamtej pory praktyka jogi jest częścią mojego życia, dodaje mi sił i pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywałam podczas licznych kursów, szkoleń i warsztatów oraz wieloletniej, nieprzerwanej praktyki z nauczycielami z Polski i świata. Równoważę ognistą Ashtange subtelnymi formami pracy z ciałem i umysłem. Zgłębiam pracę z dźwiękiem (mantry), oddechem (pranajama) i medytację. Fascynuje mnie mnogość narzędzi, jakie oferuje joga i to jak obecnie poprzez liczne badanie możemy potwierdzać skuteczność tych technik. Uczę głównie Ashtanga Yogi, Vinyasa Yogi, Jogi hormonalnej dla kobiet. Jestem też certyfikowanym praktykiem terapii holistycznej Access Bars®, Access Body Process, ThetaHealing, aby móc pomagać innym osiągnąć spokój, równowagę, radość w życiu i otworzyć się na swój pełen potencjał. W 2018 roku zrealizowałam swoje największe marzenie tworząc studio Stan Harmonii. Udało mi się zgromadzić wspaniały zespół nauczycielek i masażystów, aby każdy mógł holistycznie zadbać o siebie i odnaleźć swoją drogę do Stanu Harmonii. Z wykształcenia geodetka, prywatnie żona, mama i szczęśliwy człowiek.