Folwark


Folwark Pałacu Suchary mieści się w zacisznym zakątku parku odkrywającego przed Gośćmi pełnię sielskiej atmosfery Suchar.
To miejsce zauroczy miłośników rustykalnego otoczenia i uroczystości w stylu boho, którym  zależy na niezobowiązującej atmosferze i bliskości natury.

W otoczeniu natury

Centrum Folwarku stanowi odrestaurowana oryginalna ponad stuletnia stodoła z efektowną szklarnią i pełną infrastrukturą. Z jej uroków  najlepiej korzystać wiosną, latem i wczesną jesienią.
Folwark oferuje również komfortowe noclegi zlokalizowane w trzech swoich obiektach, których klimat doskonale koresponduje z rustykalnym charakterem otoczenia. Uroku dodaje bujna roślinność, klimatyczne, dyskretnie oświetlone alejki parku oraz strefy wypoczynku.

Sielskie uroczystości i spotkania

Folwark to najlepszy wybór dla organizatorów uroczytości rodzinnych i firmowych oraz par marzących o ślubie i weselu blisko natury. To doskonałe miejsce koleżeńskiej integracji w rytmie slow,  a także oryginalna przestrzeń m.in. dla pobytów medytacyjnych, warsztatów jogi, plenerów malarskich czy fotograficznych. Uroki parku zachęcają do  zabawy i ucztowania nie tylko pod dachem Stodoły, ale również w ogrodzie, przy grillu i ognisku.