Folwark


Folwark Pałacu Suchary mieści się w zacisznym zakątku parku odkrywającego przed Gośćmi pełnię sielskiej atmosfery Suchar.
To miejsce zauroczy miłośników rustykalnego otoczenia i uroczystości w stylu boho, którym  zależy na niezobowiązującej atmosferze i bliskości natury.

W otoczeniu natury

Centrum Folwarku stanowi odrestaurowana oryginalna ponad stuletnia stodoła z efektowną szklarnią.
To doskonałe miejsce spotkań oraz jubileuszy rodzinnych i firmowych w rytmie slow, a także oryginalna przestrzeń m.in. dla warsztatów medytacyjnych i  jogi, plenerów malarskich czy fotograficznych. Bujna roślinność, klimatyczne, dyskretnie oświetlone alejki parku oraz strefy wypoczynku stanowią dla nich malownicze otoczenie.
Folwark oferuje również noclegi zlokalizowane w trzech swoich obiektach, których klimat doskonale koresponduje z rustykalnym charakterem otoczenia.

Sielskie Wesele

Folwark to najlepszy wybór dla par marzących o ślubie i weselu blisko natury, dla których najlepszym czasem są miesiące wiosny, lata i wczesnej jesieni. Ślub w kościółku przy winnicy lub plenerowa uroczystość w altanie na  Wyspie Zakochanych to doskonały poczatek Waszego wyjątkowego dnia.  Uroki parku zachęcają doweslenej zabawy i ucztowania nie tylko pod dachem Stodoły, ale również w ogrodzie, przy grillu i ognisku.