Zabawa Andrzejkowa w Pałacu Suchary


Andrzejki 2023 – Magiczna Noc w Pałacu Suchary

Sobota 25 listopada godz. 20:00
Bilet: 300 zł
Rezerwacja pod numerem tel.: 606 743 404 lub mailowo: kontakt@palacsuchary.pl

ZAKUP BILETU W SKLEPIE INTERNETOWYM

Marzycie o spędzeniu Andrzejek w prawdziwie magicznym otoczeniu?
W sobotę 25 listopada 2023 roku otwieramy podwoje Pałacu Suchary dla spragnionych dobrej zabawy w przepięknym parkowym otoczeniu miejscowości Suchary, w okolicach Nakła n. Notecią.

W cenie 300 zł za osobę proponujemy:

  • Taneczną zabawę z DJ-em
  • serwowaną wykwintną kolację
  • wystawne bufety
  • wodę i soki oraz kawę i herbatę bez ograniczeń

Zapraszamy również do noclegu w Pałacu Suchary. Pokój dla 2 osób ze śniadaniem w Pałacowej Restauracji: 320 zł
Rezerwacja pokoi: tel.: 606 743 404 lub mailowo: kontakt@palacsuchary.pl

W czarodziejski klimat tej wyjątkowej nocy wprowadzi nas DJ Mariusz Jewasiński, który zadba o przebojową zabawę  i  magiczną atmosferę na parkiecie.  Nie zabraknie rownież występu Live Act Sax w wykonaniu doskonale znanego już naszym Gościom Piotra Jędraszczaka.  Wróżymy nieziemsko pozytywne wrażenia!

” Muzyka zawsze była częścią mnie i jest nią do dzisiaj. Tak, jak moja stara płyta kompaktowa, którą w dzieciństwie kupiłem za pierwsze zarobione złotówki i która towarzyszy mi na każdej imprezie. Zainteresowanie muzyką zaczynałem od blues’a, rock&roll’a, gospel i uprzedzę Wasze pytanie – nie, nie jestem Elvisem ani Frankiem Sinatrą – chociaż prowadziłem w takim stylu audycje w szkolnym radiowęźle, co mnie mega kręciło. Obecnie uwielbiam grać utwory, które budują wspomnienia, emocje i porywają do tańca młodszych, jak i starszych gości. Jestem otwarty na różne gatunki i style” –  opowiada o swojej muzycznej pasji DJ  Mariusz Jewasiński 

Na naszą scenę wraca Piotr Jędraszczak Peter Jędras Sax –  muzyk, saksofonista, pianista i dyplomowany nauczyciel muzyki, poruszający się swobodnie w różnych stylistykach muzycznych: jazz, pop, a także grający muzykę klubową z dj’ami (live act sax).  Swój warsztat muzyczny rozwijał poprzez liczne kontakty z czołówką polskich i zagranicznych muzyków: Mietek Jurecki (Budka Suflera), Paweł Tomaszewski (piano -Edyta Górniak), Femi Temowo (U.S.A. ex guitar Amy Winehouse), Artur Dutkiewicz (Hammond- Tadeusz Nalepa), Krzysztof Ścierański, Krzysztof Misiak (ex Chylińska), Grzegorz Grzyb, Zbigniew Wodecki, Piotr Walicki (piano- LemOn), Kamil Barański(piano-Maryla Rodowicz) czy  Robert Osam (piano „Jaka to melodia”) Dave Latchaw (U.S.A.), Amilcar Batista Cruze–wspólny występ dla DDTVN.